>> Aktualności » III FORUM POLSKO-UKRAIŃSKIM - Łódź 16 maja 2011r. - Przypomnienie

III FORUM POLSKO-UKRAIŃSKIM - Łódź 16 maja 2011r. - Przypomnienie

2011-04-25

Szanowni Państwo,

Przypominam, iż w dniu 29 kwietnia mija termin wysyłania zgłoszeń na polsko-ukraińskie FORUM TURYSTYCZNE.

Rekrutacją zajmuje się Pani Marzena Sarzyniak z Polskiej Organizacji Turystycznej.

<marzena.sarzyniak@pot.gov.pl> marzena.sarzyniak@pot.gov.pl

Poniżej załączam szczegółowe informacje o forum wraz z załącznikiem i programem.Szanowni Państwo,

Mam ogromną przyjemność poinformować, iż w dniach 14-17 maja 2011 roku w Łodzi odbędzie się III Polsko-Ukraińskie Forum Turystyczne. Jest to wspólne przedsięwzięcie Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego, Polskiej Organizacji Turystycznej, Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Kijowie, Urzędu Miasta Łodzi i Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

Patronem wydarzenia jest Polska Izba Turystyki Oddział w Łodzi oraz Izba Turystyki Ziemi Łódzkiej. Tegoroczna edycja Forum poświęcona zostanie turystycznej promocji regionu łódzkiego zwłaszcza w kontekście sprzedaży
ofert na letni, aktywny wypoczynek dla ludzi w młodym i średnim wieku jak również w kontekście zbliżających się Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012.

W związku z powyższym chciałabym bardzo serdecznie zaprosić Państwa do udziału w warsztatach, które odbędą się w dniu 16 maja 2011 roku, w Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym im. Alcide de Gasperi, w Instytucie Europejskim przy ul. Piotrkowskiej 258/260 w Łodzi. Warsztaty odbędą się w godzinach od 11.00-15.00. Rejestracja uczestników będzie możliwa od godziny 10.00.

Formuła workshopu przewiduje kilkunastominutowe rozmowy handlowe pomiędzy polskimi a ukraińskimi touroperatorami. Stroną "aktywną" będą polskie biura podróży natomiast ukraińskie biura dostaną do swej dyspozycji oznakowane stoliki. Po spotkaniu uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zwiedzenia atrakcji turystycznych Łodzi (dwa warianty do wyboru) a także wziąć udział w uroczystej kolacji w Klubie Spadkobierców. Udział we wszystkich elementach Forum jest bezpłatny.

W celu rejestracji na warsztaty uprzejmie proszę o wypełnienie arkusza zgłoszeniowego, załączonego do niniejszej wiadomości oraz o odesłanie go (wraz z logo w wersji elektronicznej JPG. PDF, Corel) do dnia 29 kwietnia 2011 roku. Zgłoszenia wysłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.Wszelkich informacji nt. FORUM udziela Pani Marzena Sarzyniak
Departament Instrumentów Marketingowych Polskiej Organizacji Turystycznej
tel./0 22/ 536-70-47, e-mail: <
marzena.sarzyniak@pot.gov.pl> marzena.sarzyniak@pot.gov.pl

W przypadku dodatkowych pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji.

Sylwia Nowak
REGIONALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA
WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO
ul.Sienkiewicza 67
90-009 Łódź
tel. (+48) 42 663 77 33
fax. (+48) 42 662 09 72
www.rotwl.pl
www.akademia-turystyki.pl 


O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765644 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl