>> Aktualności » Strona 11

VIII Wigilia Łódzkiej Branży Turystycznej - Zaproszenie

2014-12-11

W imieniu Zarządu Łódzkiego Oddziału PIT oraz swoim własnym serdecznie zapraszamy Członków Oddziału na kolejną Wigilię Branży Turystycznej naszego województwa. Dla naszego Oddziału jest to szczególne spotkanie, pierwsze od chwili, kiedy obie Izby połączyły swoje siły. Wieczór zapowiada się bardzo uroczyście i będzie pełen miłych niespodzianek. W tym roku dołączyli do nas hotelarze oraz przedstawiciele Urzędu Miasta Łodzi, tak więc nasza turystyczna rodzina się powiększyła i miło będzie wspólnie spędzić ten wieczór.

więcej >>

Szkolenie Rozpoznanie potrzeb klienta/System rezerwacyjny Merlin

2014-12-08

5 grudnia 2014r.w Łodzi odbyło się szkolenie"Rozpoznanie potrzeb klienta"/" System rezerwacyjny Merlin - dynamiczne pakietowanie" przygotowane przez Polską Izbę Turystyki oraz MerlinX. 

więcej >>

Nowe połączenia lotnicze z Łodzi!

2014-11-26

Informujemy, że linie Lotnicze Adria Airways, które operują z łódzkiego lotniska od marca br. rozszerzają swoją ofertę lotów z Łodzi od początku sezonu letniego 2015 r. o dodatkowe, drugie w ciągu dnia połączenie do Monachium oraz nowe połączenie do Amsterdamu. Łódź stanie się także bazą operacyjną Adria Airways, gdzie stacjonować będzie samolot Bombardier CRJ700.

więcej >>

Święto Edukacji Narodowej

2014-10-14

Z okazji przypadającego dziś Święta Edukacji Narodowej wszystkim osobom związanym w naszym regionie z edukacją i szkolnictwem, a w szczególności Łódzkiemu Kuratorowi Oświaty, Pracownikom Kuratorium i Wydziału Edukacji UMŁ, Władzą i Wykładowcą Uczelni oraz Dyrektorom Szkół i Nauczycielom życzymy wszelkiej pomyślności i zadowolenia z codziennej pracy.

więcej >>

Godło TERAZ POLSKA dla Trade & Travel Company Sp. z o.o. - Konsorcjum Polskich Biur Podróży!

2014-10-09

Miło nam poinformować, że firma Trade & Travel Company Sp. z o.o. - Członek Polskiej Izby Turystyki, przynależący do Łódzkiego Oddziału otrzymała przedłużenie prawa do posługiwania się Godłem "Teraz Polska" dla: organizacji imprez turystycznych na całym świecie na kolejny rok.

Gala odbyła się 06.10.2014r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716241 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl