>> Aktualności » Strona 12

Nowe połączenia lotnicze z Łodzi!

2014-11-26

Informujemy, że linie Lotnicze Adria Airways, które operują z łódzkiego lotniska od marca br. rozszerzają swoją ofertę lotów z Łodzi od początku sezonu letniego 2015 r. o dodatkowe, drugie w ciągu dnia połączenie do Monachium oraz nowe połączenie do Amsterdamu. Łódź stanie się także bazą operacyjną Adria Airways, gdzie stacjonować będzie samolot Bombardier CRJ700.

więcej >>

Święto Edukacji Narodowej

2014-10-14

Z okazji przypadającego dziś Święta Edukacji Narodowej wszystkim osobom związanym w naszym regionie z edukacją i szkolnictwem, a w szczególności Łódzkiemu Kuratorowi Oświaty, Pracownikom Kuratorium i Wydziału Edukacji UMŁ, Władzą i Wykładowcą Uczelni oraz Dyrektorom Szkół i Nauczycielom życzymy wszelkiej pomyślności i zadowolenia z codziennej pracy.

więcej >>

Godło TERAZ POLSKA dla Trade & Travel Company Sp. z o.o. - Konsorcjum Polskich Biur Podróży!

2014-10-09

Miło nam poinformować, że firma Trade & Travel Company Sp. z o.o. - Członek Polskiej Izby Turystyki, przynależący do Łódzkiego Oddziału otrzymała przedłużenie prawa do posługiwania się Godłem "Teraz Polska" dla: organizacji imprez turystycznych na całym świecie na kolejny rok.

Gala odbyła się 06.10.2014r. na Stadionie Narodowym w Warszawie.

więcej >>

SREBRNE I BRĄZOWE EFFIE DLA RAINBOW TOURS!

2014-10-09

 Miło nam poinformować, że 06 października podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, Rainbow Tours - Członek Polskiej Izby Turystyki przynależący do Łódzkiego Oddziału odebrał 2 statuetki w konkursie Effie Awards 2014. Srebrne Effie za kampanię "Zwierzaki" -Lato 2014 oraz Brązowe Effie za kampanię „ Prawdziwa Egzotyka”-Egzotyka 2013/14. Są to kolejne wyróżnienia dla touroperatora w konkursie, w którym nagradzane są najbardziej efektywne kampanie reklamowe.

więcej >>

VIII Ogólnopolska Konferencja " Kultura i turystyka - w kręgu wydarzeń" - zaproszenie

2014-10-09

 W imieniu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego zapraszamy Państwa do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji "Kultura i turystyka - w kręgu wydarzeń", która odbędzie się w dniach 28-29 października w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765701 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl