>> Aktualności » Strona 12

SREBRNE I BRĄZOWE EFFIE DLA RAINBOW TOURS!

2014-10-09

 Miło nam poinformować, że 06 października podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, Rainbow Tours - Członek Polskiej Izby Turystyki przynależący do Łódzkiego Oddziału odebrał 2 statuetki w konkursie Effie Awards 2014. Srebrne Effie za kampanię "Zwierzaki" -Lato 2014 oraz Brązowe Effie za kampanię „ Prawdziwa Egzotyka”-Egzotyka 2013/14. Są to kolejne wyróżnienia dla touroperatora w konkursie, w którym nagradzane są najbardziej efektywne kampanie reklamowe.

więcej >>

VIII Ogólnopolska Konferencja " Kultura i turystyka - w kręgu wydarzeń" - zaproszenie

2014-10-09

 W imieniu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego zapraszamy Państwa do udziału w VIII edycji Ogólnopolskiej Konferencji "Kultura i turystyka - w kręgu wydarzeń", która odbędzie się w dniach 28-29 października w Filharmonii Łódzkiej im. Artura Rubinsteina.

więcej >>

Dużo niezapomnianych podróży!

2014-09-27

 

więcej >>

Zespół Mazowsze, Stanisław Sojka, pokaz laserów, Pałac w Sannikach - wszystko w jeden wieczór! 20.09

2014-09-24

W sobotę 20 września br. Łódzki i Mazowiecki Oddział Polskiej Izby Turystyki uczestniczył w uroczystym otwarciu Zespołu Pałacowo-Parkowego w Sannikach. Z tej okazji, gestorzy przygotowali bogaty program połączony ze zwiedzaniem obiektu, w którym mieści się Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina.

Na czele delegacji składającej się z Przedstawicieli 20 firm z Wojewódzctwa Łódzkiego  i Mazowieckiego - Członków PIT stanęli Prezes Paweł Niewiadomski oraz Prezes Oddziału Łódzkiego - Małgorzata Karwat. W wyjeździe wzięła również udział Przedstawicielka Wielopolski - Prezes Wielkopolskiego Oddziału PIT Karolina Gnussowska-Weiss. Gościem, Łódzkiego Oddziału PIT był Sylwester Pawłowski - Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Wojewódzctwa Łódzkiego.

więcej >>

CIT podsumowało sezon turystyczny!

2014-09-10

Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi podsumowało sezonu turystycznego. Tego lata punkty informacji turystycznej w Łodzi odwiedziło więcej osób niż w ubiegłym roku! Przed nami wielkie sportowe emocje oraz jesienne festiwale! 

 
Łódź siatkarska, Łódź turystyczna zaprasza! 
 
 
Czytaj więcej na:
http://uml.lodz.pl/miasto/aktualnosci/?news=26538
więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716323 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl