>> Aktualności » Strona 13

Dużo niezapomnianych podróży!

2014-09-27

 

więcej >>

Zespół Mazowsze, Stanisław Sojka, pokaz laserów, Pałac w Sannikach - wszystko w jeden wieczór! 20.09

2014-09-24

W sobotę 20 września br. Łódzki i Mazowiecki Oddział Polskiej Izby Turystyki uczestniczył w uroczystym otwarciu Zespołu Pałacowo-Parkowego w Sannikach. Z tej okazji, gestorzy przygotowali bogaty program połączony ze zwiedzaniem obiektu, w którym mieści się Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina.

Na czele delegacji składającej się z Przedstawicieli 20 firm z Wojewódzctwa Łódzkiego  i Mazowieckiego - Członków PIT stanęli Prezes Paweł Niewiadomski oraz Prezes Oddziału Łódzkiego - Małgorzata Karwat. W wyjeździe wzięła również udział Przedstawicielka Wielopolski - Prezes Wielkopolskiego Oddziału PIT Karolina Gnussowska-Weiss. Gościem, Łódzkiego Oddziału PIT był Sylwester Pawłowski - Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Wojewódzctwa Łódzkiego.

więcej >>

CIT podsumowało sezon turystyczny!

2014-09-10

Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi podsumowało sezonu turystycznego. Tego lata punkty informacji turystycznej w Łodzi odwiedziło więcej osób niż w ubiegłym roku! Przed nami wielkie sportowe emocje oraz jesienne festiwale! 

 
Łódź siatkarska, Łódź turystyczna zaprasza! 
 
 
Czytaj więcej na:
http://uml.lodz.pl/miasto/aktualnosci/?news=26538
więcej >>

Spotkanie łódzkiej branży turystycznej z przedstawicielami Turcji - region Karaman

2014-06-20

Informujemy, że w dniu 16 czerwca o godzinie 10.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Łódzkiego odbyło się spotkanie z przedstawicielami tureckiej prowincji Karaman.

Delegaci z Turcji przyjechali na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi i goszczą w województwie łódzkim do 20 czerwca. Celem ich wizyty jest zapoznanie się z wybranymi aspektami działalności gospodarczej w naszym regionie, i nawiązanie kontaktów oraz poszukiwanie możliwości tworzenia nowych projektów w przyszłości.
 
W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Departamentu Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Małgorzata Karwat - Prezes Polskiej Izby Turystyki Oddział Łódzki oraz Zbigniew Frączyk - Dyrektor Biura Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego.
 
więcej >>

Kalendarium imprez markowych w regionie łódzkim!

2014-06-20

Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi opracowało "Kalendarium imprez", które odbędą się w najbliższym czasie. Są to zarówno imprezy rekreacyjno-kulturalne, jak i inicjatywy o charakterze naukowo-gospodarczym, czy wystawienniczym, które rozpoczynają się już w połowie czerwca br., a trwać będą do listopada. Oczywiście, z uwagi na plenerowy charakter wielu przedsięwzięć, organizowanych przez jednostki samorządowe, większość z nich przypada na miesiące wakacyjne.

Polskiej Izby Turystyki - Oddział Łódzkiego przyłączyła się do kampanii informującej, która ma na celu m.in. promowanie Łodzi i regionu, jako atrakcyjnych turystycznie w kraju, jak i za granicą. Głównym celem w/w kampanii jest poinformowanie jak największej liczby mieszkańców regionu o organizowanych imprezach w ramach unijnych projektów markowych, a także przekonanie ich, że województwo łódzkie to
więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765695 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl