>> Aktualności » Strona 14

Certyfikat ISO dla Polskiej Izby Turystyki!

2014-06-18

Certyfikat ISO dla Polskiej Izby Turystyki!

Polska Izba Turystyki otrzymała po raz kolejny certyfikat ISO. Zakres certyfikacji obejmuje reprezentowanie i zarządzanie interesami branży turystycznej w Polsce i za granicą, inicjowanie zmian w prawie i opiniowanie aktów prawnych oraz wspieranie rozwoju polskiej turystyki.
 
więcej >>

Promocja jak z bajki 14 czerwca zawitała do Łodzi!

2014-06-16

Polska Organizacja Turystyczna kontynuuje podsumowanie projektu „Promujmy Polskę Razem”. W spotkaniu zorganizowanym w Muzeum Fabryki w Łodzi (na terenie CH Manufaktura) wzięli udział reprezentujący POT Prezes Rafał Szmytke i Dyrektor Justyna Jedlińska, Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska, Prezes Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego Sylwester Pawłowski oraz dziennikarze i liczni goście, wśród których znaleźli się przedstawiciele PIT - Prezes Oddziału Łódzkiego Izby Małgorzata Karwat i Sekretarz Generalny Tomasz Rosset. Po oficjalnych prezentacjach na terenie Muzeum odbyła się część plenerowa na rynku Manufaktury, gdzie zorganizowano m.in. wspólne zdjęcia z aktorką Karolina Gorczycą i inscenizację scen z Kopciuszka, która to bajka była inspiracją łódzkiej odsłony kampanii „Bajkowy urlop w Polsce”.

więcej >>

Promocja jak z bajki już 14 czerwca w Łodzi!

2014-06-06

Zapraszamy... zawita do Łodzi promocja jak z bajki!

Największe atrakcje turystyczne województwa łódzkiego, na scenie przedstawiciele regionalnych i lokalnych władz oraz mieszkańcy z… bajkowymi rekwizytami, a w tle zmagania o szansę, by stać się twarzą regionu - wszystko to brzmi trochę jak z bajki, lecz będzie się działo zupełnie realnie. Już bowiem 14 czerwca w CH Manufaktura w Łodzi, ul Drewnowskiej 58, odbędzie się łódzka odsłona kampanii Polskiej Organizacji Turystycznej „Bajkowy urlop w Polsce”.

więcej >>

Dzień Dziecka!

2014-06-01

Dziś Dzień Dziecka! 

Wszystkim dzieciom dużo radości z okazji dzisiejszego święta! 
 
więcej >>

Dzień Matki!

2014-05-26

 Wszystkim Mamom życzymy dziś dużo radości i wielu podróży! 

 
więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765688 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl