>> Aktualności » Strona 18

VII Wigilia Łódzkiej Branży Turystycznej - 19.12.2013r. - zaproszenie

2013-12-05

 

więcej >>

Branża się jednoczy – w Łodzi Izby razem

2013-11-18

Miło nam poinformować, że w wyniku wielomiesięcznych negocjacji 15 listopada 2013 r. w Łodzi doszło do podpisanie przez Izbę Turystyki Ziemi Łódzkiej oraz Polską Izbę Turystyki Oddział Łódzki listu intencyjnego, na mocy którego od 1 stycznia 2014 r. obie dotychczas niezależne Izby rozpoczną wspólną działalność jako oddział Polskiej Izby Turystyki. W Polsce jest to pierwsza taka inicjatywa, w wyniku której dwie organizacje działające do tej pory w szeregach rożnych struktur (Izba Turystyki RP i PIT) zdecydowały się na formalne połączenie sił.

Tak silne wzmocnienie turystycznego samorządu w okresie kryzysu gospodarczego daje nadzieję na jeszcze lepsze reprezentowanie interesów branży. Inicjatywa jest tym cenniejsza, że oba podmioty od lat zajmowały wspólne stanowisko w wielu kwestiach bezpośrednio wpływających na rozwój turystyki.
więcej >>

Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki odznaczona "Za zasługi dla Miasta Łodzi"

2013-11-12

Miło nam poinformować, że Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki za działalność na rzecz Miasta godną szczególnego uzania została nagrodzona odznaką honorową "Za zasługi dla Miasta Łodzi".

 
Wręczenie nagrody dla naszej Izby było ważnym elementem uroczystości 10-lecia Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego, które odbyły się 6 listopada w Teatrze Nowym w Łodzi. 
 
Nagrodę, której wręczenie odbyło się wyjątkowo poza Salą Obrad Rady Miejskiej w Łodzi w imieniu Oddziału z rąk Joanny Kopcińskiej Przewodniczącej Rady Miejskiej w Łodzi dla Polskiej Izby Turystyki Oddział Łódzki odebrała Wiceprezes Oddziału Anna Łastowska.
 
więcej >>

VII Ogólnopolska Konferencja "Kultura i Turystyka – miejsca spotkań" - relacja

2013-11-11

W dniach 06-07.11.2013r. w Łodzi w hotelu DoubleTree by Hilton odbyła się kolejna konferencja z cyklu "Kultura i Turystyka". W 2013 roku towarzyszył jej definiujący podtytuł "miejsca spotkań"

Już siódmy raz eksperci z kraju i zagranicy spotkali się na jednym forum, aby wymieniać myśli i dzielić się swoją wiedzą w celu odnajdywania nowych rozwiązań w tworzeniu i doskonaleniu produktów turystyki kulturowej. Organizatorami konferencji byli Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego oraz Instytut Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego. Ponadto partnerem projektu byli Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki, Izba Turystyki Ziemi Łódzkiej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. 
 
więcej >>

Światowy Dzień Turystyki! Świata na wyciągnięcie ręki!

2013-09-27

W imieniu Zarządu Łódzkiego Oddziału PIT
z okazji
Światowego Dnia Turystyki
życzymy Państwu:
 
Dużo sukcesów biznesowych i prywatnych
oraz 
wielu podróży i świata na wyciągnięcie ręki! 

--
Jolanta Kondys-Sikora - Prezes Oddziału 
Jan Różalski - Kierownik Oddziału
======================
Polska Izba Turystyki
Oddział Łódzki
więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716266 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl