>> Aktualności » Strona 19

Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki odznaczona "Za zasługi dla Miasta Łodzi"

2013-11-12

Miło nam poinformować, że Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki za działalność na rzecz Miasta godną szczególnego uzania została nagrodzona odznaką honorową "Za zasługi dla Miasta Łodzi".

 
Wręczenie nagrody dla naszej Izby było ważnym elementem uroczystości 10-lecia Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego, które odbyły się 6 listopada w Teatrze Nowym w Łodzi. 
 
Nagrodę, której wręczenie odbyło się wyjątkowo poza Salą Obrad Rady Miejskiej w Łodzi w imieniu Oddziału z rąk Joanny Kopcińskiej Przewodniczącej Rady Miejskiej w Łodzi dla Polskiej Izby Turystyki Oddział Łódzki odebrała Wiceprezes Oddziału Anna Łastowska.
 
więcej >>

VII Ogólnopolska Konferencja "Kultura i Turystyka – miejsca spotkań" - relacja

2013-11-11

W dniach 06-07.11.2013r. w Łodzi w hotelu DoubleTree by Hilton odbyła się kolejna konferencja z cyklu "Kultura i Turystyka". W 2013 roku towarzyszył jej definiujący podtytuł "miejsca spotkań"

Już siódmy raz eksperci z kraju i zagranicy spotkali się na jednym forum, aby wymieniać myśli i dzielić się swoją wiedzą w celu odnajdywania nowych rozwiązań w tworzeniu i doskonaleniu produktów turystyki kulturowej. Organizatorami konferencji byli Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego oraz Instytut Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego. Ponadto partnerem projektu byli Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki, Izba Turystyki Ziemi Łódzkiej oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. 
 
więcej >>

Światowy Dzień Turystyki! Świata na wyciągnięcie ręki!

2013-09-27

W imieniu Zarządu Łódzkiego Oddziału PIT
z okazji
Światowego Dnia Turystyki
życzymy Państwu:
 
Dużo sukcesów biznesowych i prywatnych
oraz 
wielu podróży i świata na wyciągnięcie ręki! 

--
Jolanta Kondys-Sikora - Prezes Oddziału 
Jan Różalski - Kierownik Oddziału
======================
Polska Izba Turystyki
Oddział Łódzki
więcej >>

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi w Plebiscycie "7 nowych cudów Polski"

2013-09-27

Przypominamy, że Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi uzyskało nominację w Plebiscycie "7 nowych cudów Polski".

 
GŁOSOWAĆ MOŻNA TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA
WYSYŁAJCIE SMSY! 
 
Więcej na:
http://www.muzeumwlokiennictwa.pl/wydarzenia-specjalne/1/428,nominacja-w-plebiscycie-7-nowych-cudow-polski.html
 
więcej >>

Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi nagrodzone!

2013-09-26

Miło nam poinformować, że w jubileuszowym roku 50-lecia informacji turystycznej w Polsce, Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi - miejska instytucją z którą związany jest Oddział Łódzki PIT zdobyło kilka prestiżowych nagród.

Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi zostało laureatem ogólnopolskiego konkursu na najlepszy punkt „it”. Statuetkę z rąk Rafała Szmytke, prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odebrała Iwona Borowińska, dyrektor CIT w Łodzi podczas gali z okazji 50-lecia informacji turystycznej w Polsce. Uroczysty jubileusz był częścią obchodów Światowego Dnia Turystyki i miał miejsce w Teatrze Polskim w Warszawie 23 września br.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765640 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl