>> Aktualności » Strona 19

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi w Plebiscycie "7 nowych cudów Polski"

2013-09-27

Przypominamy, że Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi uzyskało nominację w Plebiscycie "7 nowych cudów Polski".

 
GŁOSOWAĆ MOŻNA TYLKO DO KOŃCA WRZEŚNIA
WYSYŁAJCIE SMSY! 
 
Więcej na:
http://www.muzeumwlokiennictwa.pl/wydarzenia-specjalne/1/428,nominacja-w-plebiscycie-7-nowych-cudow-polski.html
 
więcej >>

Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi nagrodzone!

2013-09-26

Miło nam poinformować, że w jubileuszowym roku 50-lecia informacji turystycznej w Polsce, Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi - miejska instytucją z którą związany jest Oddział Łódzki PIT zdobyło kilka prestiżowych nagród.

Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi zostało laureatem ogólnopolskiego konkursu na najlepszy punkt „it”. Statuetkę z rąk Rafała Szmytke, prezesa Polskiej Organizacji Turystycznej odebrała Iwona Borowińska, dyrektor CIT w Łodzi podczas gali z okazji 50-lecia informacji turystycznej w Polsce. Uroczysty jubileusz był częścią obchodów Światowego Dnia Turystyki i miał miejsce w Teatrze Polskim w Warszawie 23 września br.

więcej >>

Obchody Światowego Dnia Turystyki w Zgierzu - 27.09.2013

2013-09-23

Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim w Łodzi, oraz Parkiem Kulturowym Miasto Tkaczy organizuje wojewódzkie obchody „Światowego Dnia Turystyki”, które odbędą się w dniu 27.09.2013 roku w Zgierzu.

Główne uroczystości odbywać się będą w Parku Kulturowym Miasto Tkaczy, natomiast imprezy towarzyszące będą miały szerszy zasięg i obejmować będą największe atrakcje turystyczne Miasta Zgierza. W trakcie uroczystej inauguracji Światowego Dnia Turystyki w dniu 27 września 2013r (godz. 12.00 - 14.00). zostaną wręczone nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego dla osób zasłużonych dla turystyki. Rozstrzygnięty zostanie także konkurs „Najlepszy produkt turystyczny w województwie łódzkim”.
więcej >>

Wywiad z Emilią Belką z Konsorcjum PBP zwyciężczynią naszego wakacyjnego plebiscyt

2013-09-20

Wiadomości Turystyczne - nowy numer już dostępny, a w nim polecamy wywiad z Emilią Belką z Konsorcjum Polskich Biur Podróży zwyciężczynią naszego wakacyjnego plebiscytu.

więcej >>

Wiadomości Turystyczne napisały o naszym plebiscycie!

2013-09-17

 

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716254 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl