>> Aktualności » Strona 2

Targi Na Styku Kultur 2017 w Łodzi - zaproszenie!

2017-03-10

Zapraszamy na stoisko Polskiej Izby Turystyki na Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur - numer 58.

Imprez odbędzie się w dniach 17-19.03.201r. w Łodzi pod patronatem 
Polska Izba Turystyki i Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki

.

więcej >>

Życzenia świąteczne!

2016-12-23

 

więcej >>

X Wigilia Łódzkiej Branży Turystycznej (15.12.2016 r.)

2016-12-16

12 grudnia 2016 r. odbyła się X Wigilia Branży Turystycznej w Łodzi. We wnętrzach Restauracji Anatewka w Łodzi przy wigilijnych stołach spotkali się Członkowie Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki oraz Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego.

więcej >>

Konferencja "Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce" (14.12.2016 r.)

2016-12-15

14 grudnia 2016 r. w Stacji Nowa Gdynia w Łodzi zgromadzili się ludzie związani z szeroko pojętą branżą turystyczną, a także zdrowotną. Odbyło się seminarium zorganizowane wspólnie przez Regionalną Organizację Turystyczną Województwa Łódzkiego oraz Polską Organizację Turystyczną pod tytułem: "Wiedza, produkt i współpraca kluczem do sukcesu w turystyce". Tematem wiodącym spotkania był zdrowy tryb życia, rozpatrywany w kontekście pomysłu na produkt turystyczny województwa łódzkiego. Swoje prezentacje i wykłady wygłosili zarówno właściciele obiektów związanych z branżą turystyki zdrowotnej, aktywnej (Uzdrowisko Uniejów Park, Stacja Nowa Gdynia), jak i wykładowcy uniwersyteccy czy lekarze. Na seminarium nie zbrakło również nas. PIT Oddział Łódzki reprezentowany jest przez Wojciecha Leszka - Wiceprezesa Oddziału i Joannę Sawiuk - Sekretarz Oddziału. 

więcej >>

Spotkanie szkoleniowo-informacyjne dotyczące Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (30.11.2016 r.)

2016-12-01

W związku z wprowadzeniem nowych przepisów, które obligują przedsiębiorców prowadzących działalność organizatora turystyki lub pośrednika turystycznego do spełniania nowych obowiązków: odprowadzania składki do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, składania deklaracji, prowadzenia wykazu zawartych z klientami umów Zarząd Łódzkiego Oddziału PIT wychodząc naprzeciw potrzebie rozwiania wszelkich wątpliwości Członków dotyczących zmiany przepisów i obowiązków z niej wynikających zorganizował spotkanie z Przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego i Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego, które miało charakter szkoleniowo-informacyjny.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765654 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl