>> Aktualności » Strona 26

Stoisko PIT na XIX Targach - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR w Łodzi 22-24.02.2013 - Zaproszenie

2013-02-20

 

więcej >>

Szlaki Ludzi Ciekawych - XIX Targi - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR

2013-02-18

Już po raz drugi pod takim hasłem odbędą się spotkania z  podróżnikami i miłośnikami dalekich wypraw zorganizowane podczas Targów NA STYKU KULTUR 2013 pod patronatem wydawnictwa BEZDROŻA.
Przez dwa targowe dni odbędziemy z naszymi Gośćmi będą osoby podróżujące przez niemal wszystkie kontynenty, odwiedzając egzotyczne regiony świata, miejsca często niedostępne i nieznane. Spotkania te będą fascynującą przygodą dla miłośników reportaży, a dla niektórych inspiracją do własnych wypraw. Wśród uczestników spotkać losować będziemy nagrody książkowe. Podczas Targów będzie można także nabyć ksiązki podróżnicze i zdobyć podpis autora na stoisku wydawnictwa Bezdroża.
więcej >>

Ilu było turystów w Łódzkim w 2012? Zaproszenie na podsumowanie badań - Targi Na Styku Kultur

2013-02-18

W imieniu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego oraz zespołu naukowego Katedry Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego pod kierownictwem prof. Bogdana Włodarczyka zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w corocznym podsumowaniu badań ruchu turystycznego w województwie łódzkim za 2012 rok. Już tradycyjnie odbędzie się ono w trakcie pierwszego dnia targów turystycznych Na Styku Kultur w Łodzi (22 lutego), o godzinie 12.00 w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich (al. Politechniki 4, sala B na 1. piętrze).
więcej >>

Już za tydzień po raz dziewiętnasty...

2013-02-15

Już za tydzień po raz dziewiętnasty, podczas Targów  - Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR, spotkają się w Łodzi miłośnicy podróży - tych dalekich i tych bliskich. Targi odbędą się w dniach 22 – 24 lutego 2013 r.
w nowym Centrum Konferencyjno – Wystawienniczym MTŁ przy ul. Politechniki 4.

więcej >>

OFERTA SPECJALNA! WYJAZD NARCIARSKO SNOWBOARDOWY W SZCZYCIE SEZONU! ZAPRASZAMY!

2013-01-15

 W imieniu Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki i Biura Podróży Harctur Sp. z o.o. zapraszamy na wyjazd dla pracowników biur podróży i ich znajomych.

JEST TO BARDZO ATRAKCYJNY WYJAZD NARCIARSKO SNOWBOARDOWY W SZCZYCIE SEZONU.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU! 


                 WŁOCHY                   
VAL DI SOLE
Madonna di Campiglio – Pinzolo

 

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765675 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl