>> Aktualności » Strona 28

Ostatnie dni rekrutacji na konferencję Kultura i Turystyka!

2012-10-30

W imieniu organizatorów: Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego, Instytutu Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego oraz Polskiej Iznby Turystyki Oddział Łódzki - partnera, którym jesteśmy serdecznie Państwa zapraszam na VI Ogólnopolską Konferencję pn. Kultura i Turystyka – wspólne korzenie, która odbędzie się w dniach 7-8 listopada b.r. w centrum konferencyjno-wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich w Łodzi.

więcej >>

Konferencja "Wspólny krok naprzód - dziś i jutro w turystyce społecznej" - 19-20 listopada 2012 r. -

2012-10-30

Zaproszenie na konferencję "Wspólny krok naprzód - dziś i jutro w turystyce społecznej" organizowaną przez Chorągiew Łódzką ZHP przy współpracy z Zarządem Głównym PTTK i Instytutem Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego i wsparciem finansowym Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, w dniach 19-20 listopada 2012 r w Załęczu Wielkim
w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym "Nadwarciański Gród"

więcej >>

Konferencja " Kultura i Turystyka - wspólne korzenie" 07-08.11.12r. - Zaproszenie dla Członków PIT

2012-10-19

Z wielką przyjemnością, w imieniu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego oraz Polskiej Izby Turystyki Oddział w Łodzi zapraszam Państwa na VI Ogólnopolską Konferencję pn. Kultura i Turystyka - wspólne korzenie, która odbędzie się w dniach 07-08 listopada 2012 r. w nowym centrum wystawienniczo-konferencyjnym Międzynarodowych Targów Łódzkich w Łodzi.

 

więcej >>

Ostatni weekend lata minął pod znakiem święta turystyki - relacja ROTWŁ z obchodów ŚDT

2012-09-27

Zamieszczamy relację Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego z regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki, które w tym roku odbyły się w Łodzi.
Wkrótce w naszej galerii i na naszym profilu na FB pojawią się zdjęcia z tego wydarzenia.

więcej >>

Impreza integracyjna łódzkiej branży turystycznej - obchody ŚDT w Łodzi - Relacja

2012-09-27

W miniony piątek z okazji regionalnych obchodów Światowego Dnia Turystyki odbyła się w Łodzi impreza integracyjna łódzkiej branży turystycznej.


Na wspólnym spotkaniu spotkali się Członkowie i Przyjaciele 4 organizacji: Polskiej Izby Turystyki Oddziału Łódzkiego, Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej, Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego i Stowarzyszenia Pilotów i Przewodników w Łodzi.

Podczas imprezy nie zabrakło wielu atrakcji, na uczestników czekała kolacja grillowa, rycerskie pokazy, tańce, zabawy i śpiew... .

Wszystkim uczestnikom, a w szczególności Członkom Polskiej Izby Turystyki bardzo dziękujemy za udział.

Zapraszamy do obejrzenia załączonych zdjęć z imprezy. Wkrótce w naszej galerii na www.pitlodz.pl i na naszym profilu na FB pojawi się szersza fotorealcja z tego wydarzenia.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716269 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl