>> Aktualności » Strona 30

Regionalne Obchody Światowego Dnia Turystyki - W TYM ROKU W ŁODZI - 21-22-09.2012

2012-09-03

Zapraszamy na REGIONALNE OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA TURYSTYKI, które w tym roku odbędą się w ŁODZI

Uroczystości związane z obchodami Światowego Dnia Turystyki, co roku odbywają się w innym miejscu naszego regionu. W tym roku świętować będziemy w Łodzi – stolicy naszego województwa.

Główne uroczystości odbędą się w dniach 21-22 września na terenie Centrum Zarządzania Szlakiem Konnym przy ulicy Wycieczkowej 86 w Łodzi. Atutem tego miejsca jest jego położenie w samym centrum dawnej puszczy łódzkiej, której pozostałością jest Las Łagiewnicki - jeden z najcenniejszych fragmentów Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Daje to olbrzymie możliwości uczestnictwa w atrakcjach związanych z turystyką aktywną przy jednoczesnym obcowaniu z przyrodą.

więcej >>

9. Jarmark Wojewódzki - już w najbliższy weekend w Łodzi: 8-9 września 2012

2012-09-02

Przypominamy, że w najbliższy weekend w Łodzi odbędzie się 9. Jarmark Wojewódzki.

Impreza stanowi przestrzeń do pokazania pod jednym hasłem różnorodności i bogactwa województwa łódzkiego, jego rdzennej kultury i tradycji oraz dążenia do unowocześnienia i zdynamizowania regionu.

Przedsięwzięcie pn. Mixer Regionalny Łódzkie 2012 – 9. Jarmark Wojewódzki jest wydarzeniem, które ma na celu tworzenie pozytywnego wizerunku województwa łódzkiego oraz umocnienie identyfikacji mieszkańców z regionem.

więcej >>

Konferencja " Kultura i Turystyka - wspólne korzenie" 07-08.11 .2012r. - ZAPROSZENIE

2012-09-02

Z wielką przyjemnością, w imieniu Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego oraz Instytutu Geografii Miast i Turyzmu Uniwersytetu Łódzkiego zapraszam Państwa na VI Ogólnopolską Konferencję pn. Kultura i Turystyka - wspólne korzenie, która odbędzie się w dniach 07-08 listopada 2012 r. w nowym Centrum Wystawienniczo-Konferencyjnym Międzynarodowych Targów Łódzkich w Łodzi.

więcej >>

Pismo Prezes PIT Pawła Niewiadomskiego do Premiera Donalda Tuska w sprawie wypowiedzi z 27.07.br

2012-08-06

Polska Izba Turystyki poniżej publikuje list Prezesa PIT Pawła Niewiadomskiego skierowany do Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska w odniesieniu do wypowiedzi Premiera z dnia 27 lipca 2012 r. dotyczącej sytuacji w branży turystycznej.

więcej >>

Zmiany w składzie Zarządu Łódzkiego Oddziału PIT

2012-07-31

Informujemy, że 27 lipca podczas posiedzenia Zarząd Łódzkiego Oddziału PIT dokonał zmian w swoim składzie.

14 maja Zarząd Łódzkiego Oddziału PIT otrzymał rezygnację Pana Pawła Niewiadomskiego - Wiceprezesa Łódzkiego Oddziału PIT z pełnionych w Oddziale funkcji. Rezygnacja związana jest z wyborem Pana Pawła Niewiadomskiego na Prezesa Polskiej Izby Turystyki. Zarząd Oddziału przyjął rezygnację.

Prezes Łódzkiego Oddziału PIT Jolanta Kondys-Sikora zaproponowała by funkcję Wiceprezesa Łódzkiego Oddziału objęła dotychczasowa Członek Zarządu Pani Anna Tomaszewska.
Propozycja została przyjęta przez Zarząd Oddziału.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716253 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl