>> Aktualności » Strona 39

Relacja ROT WŁ z Wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki w Wieluniu

2011-10-06

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z ROT WŁ z wydarzeń z Wojewódzkich Obchodów Światowego Dnia Turystyki w Wieluniu.
Na obchodach obecni byli przedstawiciele Zarządu Łódzkiego Oddziału PIT: Jolanta Kondys-Sikora - Prezes Oddziału i Jan Różalski - Kierownik Oddziału.


W dniach 1 – 2 października odbyła się kolejna edycja Światowych Dni Turystyki. Tym razem wszyscy aktywni turyści oraz przedstawiciele branży turystycznej zjechali się do Wielunia, aby wspólnie świętować. Dzięki gościnności gospodarzy: Urzędu Gminy Wieluń oraz Starostwa Powiatowego w Wieluniu mieliśmy możliwość zwiedzić i poznać największe skarby tego regionu.

Głównym organizatorem obchodów była Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego oraz Urząd Marszałkowski w Łodzi, Urząd Gminy Wieluń i Starostwo Powiatowe w Wieluniu.

więcej >>

Najlepsze produkty turystyczne w województwie łódzkim 2011 roku

2011-10-06

Informujemy, że w sobotę 1 października 2011 roku w Wieluniu podczas wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego rozstrzygnęła konkurs na „Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Łódzkiego 2011 r”.

W tym roku na konkurs wpłyneło aż 28 zgłoszeń. Kapituła konkursu pod koniec lipca zebrała się w biurze ROTWŁ by ocenić zgłoszone produkty według określonych kryteriów: atrakcyjność, dostępność, infrastruktura turystyczna i okołoturystyczna, ogólny wizerunek, nowatorstwo, standard oferowanych usług oraz sposób promocji produktu turystycznego.

Kapituła przyznała 6 certyfikatów i 1 wyróżnienie.

więcej >>

KONSORCJUM POLSKICH BIUR PODRÓŻY - WAWRZYNEM POLSKIEJ TURYSTYKI

2011-10-05

Z wielką przyjemnością informujemy, że w dniu 01.10.2011 Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu przyznała za działalność innowacyjną naszemu Członkowi: Konsorcjum Polskich Biur Podróży- Trade & Travel Company nagrodę

*WAWRZYNA POLSKIEJ TURYSTYKI*

 Ponadto Prezes firmy Artur Matiaszczyk za działalność na rzecz rozwoju polskiej turystyki otrzymał nominację na Członka Polskiej Akademii Innowacji Turystyki.

Jest nam niezmiernie miło, że nasz Członek został doceniony.

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy się dalszych sukcesów.

W załączeniu przesyłamy Dyplomy oraz zdjęcia z uroczystości wręczenia nagrody.

więcej >>

"Kompetentne kadry dla łódzkiej turystyki" - Zapraszamy na szkolenia turystyczne ROT WŁ

2011-10-05

Polecamy bardzo atrakcyjną propozycję szkoleń turystycznych realizowanych przez ROT WŁ, którego Członkiem jest Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki.

Gorąco namawiamy do zainteresowania się projektem. Dostępne w nim są szkolenia menadżerskie, zawodowe i językowe.

 


Zapraszam do zapisów! Szczegóły poniżej:

więcej >>

KURS NA ANIMATORA W TURYSTYCE - nowa edycja, szkolenia w całej Polsce

2011-09-27

KURS NA ANIMATORA W TURYSTYCE - nowa edycjaPo raz kolejny Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki i Centrum Szkoleniowo-Usługowym ”ALL-ROUNDER” zapraszają na szkolenie z zakresu animacji czasu wolnego w turystyce.

Kurs na Animatora w turystyce to niepowtarzalna okazja by zdobyć nowe kwalifikacje, oraz poznać, wspaniałych ludzi o podobnych zainteresowaniach. Biorąc udział w naszym Kursie poznasz metody animacji, nauczysz się ciekawych gier i zabaw, oraz przekonasz się jak sprawić by każdy Twój występ był wyjątkowy i niepowtarzalny. Ponadto dowiesz się jak budować właściwe relacje z grupą oraz jak planować i organizować jej czas wolny. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, trenerów i animatorów.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716261 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl