>> Aktualności » Strona 4

Gala Ambasadorów Kongresów Polskich w Łódź (22.09.2016 r.)

2016-09-23

22 września w EC1 w Łodzi odbyła się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich. W wydarzeniu brali udział Prezes PIT Paweł Niewiadomski i Członkowie Zarządu Łódzkiego Oddziału PIT z Prezesem Andrzejem Kołłątajem na czele. W Łodzi do grona Ambasadorów Kongresów Polskich dołączyło 20 nowych, wybitnych osobistości reprezentujących środowisko naukowe. Program Ambasadorów Kongresów realizowany jest wspólnie przez Polską Organizację Turystyczną oraz organizację pozarządową - Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce i ma na celu wyróżnienie w sposób szczególny osób, które aktywnie i z wielkim zaangażowaniem pozyskują coraz to nowe kongresy dla Polski. 

więcej >>

Akademia Dobrych Praktyk – DT4U – Design Thinking (05 - 12.09.2016 r.)

2016-09-13

 "JAK ZWIĘKSZYĆ LICZBĘ TURYSTÓW W NASZYM MIEŚCIE?" AKADEMIA DOBRYCH PRAKTYK to projekt realizowany przez Politechnikę Łódzką w ramach projektu Erasmus+. W trakcie zajęć w Akademii, wybrani w drodze rekrutacji, 22 studenci PŁ będą poszukiwać rozwiązania tematu "JAK ZWIĘKSZYĆ LICZBĘ TURYSTÓW W NASZYM MIEŚCIE", przy użyciu metodologii Design Thinking.  Z racji tematyki projektu Łódzki Oddział Polskiej Izby Turystyki został partnerem programu.

więcej >>

Mixser Regionalny Łódzkie 2016 (04.09.2016 r.)

2016-09-05

W niedzielę (04.09.2016 r.) wzięliśmy udział w części Mixera zatytułowanej "Całe województwo na ulicy Piotrkowskiej". Stoisko numer 3 Oddziału Łódzkiego znajdowało się na odcinku między ulicami Próchnika/Rewolucji 1905 roku, a Więckowskiego/Jaracza na wysokości numeru 15 i cieszyło się dużą popularnością wśród uczestników imprezy. Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki wspólniez Członkami: Biurem Podróży i Tłumaczeń Olimp, SKY TOURS-Wakacyjny Swiat, AREATOUR Biuro Podróży, Biurem Podróży Galaktyka Travel, Wilejka i Międzynarodowymi Targami Łódzkimi Sp. z o.o.  była do dyspozycji mieszkańców Łodzi i udzielała informacji dotyczących poszczególnych Członków oraz porad z zakresu podróżowania i turystyki. 

więcej >>

Walne Zgromadzenie Delegatów PIT w Łodzi (13 – 14.05.2016 r.)

2016-05-17

Łódzki Oddział PIT wziął czynny udział w przygotowaniach i przeprowadzeniu Zjazdu Delegatów. Z racji miejsca odbywania się imprezy koordynowaliśmy i uczestniczyliśmy w realizacji samego Walnego, jak i programu towarzyszącego.

więcej >>

Szkolenie MerlinX

2016-05-13

W dniu 12 maja br. Polska Izba Turystyki Oddział Łódzki wraz z Merlin.X zorganizowała szkolenie. W części teoretycznej Tomasz Berdowski omówił zasady cross sellingu i dynamicznego pakietowania, a także zwrócił uwagę na konkurencję w internecie oraz pracę touroperatorów w odniesieniu do zasad budowania pakietów dynamicznych. Druga część spotkania została natomiast poświęcona praktyce. Agenci "na żywo" mogli przećwiczyć rezerwację przelotów, hoteli, samochodów, parkingów i transferów. Poznali także zasady działania koszyka oraz ofertowania. W części trzeciej nasz trener pokazał jak w ciągu godziny można od podstaw zbudować własny portal turystyczny VCMS. 

 
więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716273 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl