>> Aktualności » Strona 45

Bezpieczne Podróże z Signal Iduna; Prezentacja w Łodzi; 09.11.2011

2010-10-27

więcej >>

IV Ogólnopolska Konferencja "Kultura i Turystyka, Razem - ku przyszłości; Łódź 26-27.10.2010

2010-10-15

więcej >>

Sukces Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi!

2010-10-10

Miło nam poinformować, że 24 września podczas wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki w Spale po raz pierwszy wręczono dyplomy certyfikacyjne polskim centrom i punktom informacji turystycznej.

Proces certyfikacji informacji turystycznej w województwie łódzkim przeprowadziła Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego. Po wizycie Komisji oceniającej działalność placówek „it” i weryfikacji wniosków centrów, które przystąpiły do certyfikacji – Polska Organizacja Turystyczna nagrodziła wszystkie zgłoszone placówki przyznając im od jednej do czterech gwiazdek.

Spośród 14 nagrodzonych, jako jedyne w województwie łódzkim cztery gwiazdki uzyskało miejskie Centrum Informacji Turystycznej w Łodzi z siedzibą przy Piotrkowskiej 87.  Podległe placówce dwa Punkty Informacji Turystycznej zlokalizowano na łódzkich

więcej >>

IV Ogólnopolska Konferencja "Kultura i Turystyka, Razem - ku przyszłości; Łódź 26-27.10.2010

2010-10-08

W dniach 26-27.10.2010r. w Łodzi odbędzie się IV Ogólnopolska Konferencja "Kultura i Turystyka, Razem - ku przyszłości”, której organizatorem jest Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego.

 

 


Głównym celem tegorocznej edycji jest dyskusja nad nowymi – jeszcze nie odkrytymi bądź od niedawna eksplorowanymi polami współpracy- kultury i turystyki. Interesuje nas innowacyjne, odległe od dotychczasowych schematów podejście do kreowania produktu turystyki kulturowej. Zamierzamy poddać analizie różnorodne aspekty rozwoju tych dwóch dziedzin, w tym nowe obszary zainteresowań i aktywności turystów kulturowych, prekursorskie metody i formy organizacyjne, możliwości wykorzystania najnowszych technologii.


Tegoroczna edycja konferencji, która organizowana jest we współpracy z Urzędem Miasta Łodzi, Hotelem Andel’s, Izbą Turystyki

więcej >>

Wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki w Spale; Relacja

2010-09-29

 

 

Jak co roku Światowe Dni Turystyki były dniem ludzi aktywnych, łączących zwiedzanie ze sportem rekreacyjnym. Była to doskonała okazja do integracji ludzi, którzy zawodowo zajmują się turystyką - w ramach działalności samorządowej i społecznej.

Tegoroczne wojewódzkie obchody Światowego Dnia Turystyki odbyły się w dniach 24-25 września. Miejscem obchodów była Spała - malownicza miejscowość wypoczynkowa położona w powiecie tomaszowskim.

Głównym organizatorem obchodów była Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego. Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Włodzimierz Fisiak oraz Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej Rafał Szmytke.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765686 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl