>> Aktualności » Strona 46

Akademii Animatorów Czasu Wolnego

2010-09-14

więcej >>

JUŻ WKRÓTCE KOLEJNE EDYCJE KURSU NA ANIMATORA W TURYSTYCE

2010-08-12

JUŻ WKRÓTCE KOLEJNE EDYCJE KURSU NA ANIMATORA W TURYSTYCE!

Po raz kolejny POLSKA IZBA TURYSTYKI ODDZIAŁ ŁÓDZKI zaprasza na szkolenia przygotowujące do pracy w charakterze animatora w turystyce.

To niepowtarzalna okazja by zdobyć nowe kwalifikacje, oraz poznać, wspaniałych ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Biorąc udział w naszym Kursie poznasz metody animacji, nauczysz się ciekawych gier i zabaw, oraz przekonasz się jak sprawić by każdy Twój występ był wyjątkowy i niepowtarzalny. Ponadto dowiesz się jak budować właściwe relacje z grupą oraz jak planować i organizować jej czas wolny. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych wykładowców, trenerów i animatorów, co gwarantuje Ci profesjonalne przygotowanie do najlepszej pracy pod słońcem. Kończąc nasz kurs masz pewność, że wiadomość o Twoich uprawnieniach dotrze do wszystkich członków największej

więcej >>

Kampania Komisji Europejskiej - Prawa Pasażerów

2010-08-11

Informujemy, że wraz z bieżącymi wakacjami Komisja Europejska uruchomiła kampanię informacyjna o prawach pasażerów „Prawa pasażerów w zasięgu ręki”.

Kampania ma na celu zwiększenie świadomości pasażerów w zakresie przysługujących im praw w transporcie powietrznym oraz kolejowym (zgodnie z regulacjami unijnymi ujednolicającymi prawo w tym względzie we wszystkich państwach członkowskich).

więcej >>

III REGATY I PIKNIK BRANŻY TURYSTYCZNEJ - Relacja Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim

2010-07-10

Zapraszamy do zapoznania się z relacją Starostwa Powiatowego w Tomaszowa Mazowieckiego z III Regat, Pikniku i Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej, których organizatorem był juz po raz trzeci Łódzki Oddział Polskiej Izby Turystyki.

Przeczytaj: www.powiat-tomaszowski.pl/content.php

Obejrzyj: www.youtube.com/watch

Polacamy!

więcej >>

III REGATY I PIKNIK BRANŻY TURYSTYCZNEJ NAD ZALWEM SULEJOWSKIM; RELACJA

2010-07-08

Już po raz 3 branża turystyczna spotkała się w sportowej rywalizacji nad Zalewem Sulejowskim!

W Smardzewicach 3-4 Lipca odbyły się III Regaty, III Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Polskiej Izby Turystyki oraz III Piknik Branży Turystycznej. Dotychczasowe imprezy odbywały sie w Bronisławowie. Tym razem branża miała okazję poznać uroki innej częsci Zalewu Sulejowskiego należącej do Powiatu Tomaszowskiego w okolicy tamy.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716296 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl