>> Aktualności » Strona 47

Kampania Komisji Europejskiej - Prawa Pasażerów

2010-08-11

Informujemy, że wraz z bieżącymi wakacjami Komisja Europejska uruchomiła kampanię informacyjna o prawach pasażerów „Prawa pasażerów w zasięgu ręki”.

Kampania ma na celu zwiększenie świadomości pasażerów w zakresie przysługujących im praw w transporcie powietrznym oraz kolejowym (zgodnie z regulacjami unijnymi ujednolicającymi prawo w tym względzie we wszystkich państwach członkowskich).

więcej >>

III REGATY I PIKNIK BRANŻY TURYSTYCZNEJ - Relacja Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim

2010-07-10

Zapraszamy do zapoznania się z relacją Starostwa Powiatowego w Tomaszowa Mazowieckiego z III Regat, Pikniku i Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej, których organizatorem był juz po raz trzeci Łódzki Oddział Polskiej Izby Turystyki.

Przeczytaj: www.powiat-tomaszowski.pl/content.php

Obejrzyj: www.youtube.com/watch

Polacamy!

więcej >>

III REGATY I PIKNIK BRANŻY TURYSTYCZNEJ NAD ZALWEM SULEJOWSKIM; RELACJA

2010-07-08

Już po raz 3 branża turystyczna spotkała się w sportowej rywalizacji nad Zalewem Sulejowskim!

W Smardzewicach 3-4 Lipca odbyły się III Regaty, III Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Polskiej Izby Turystyki oraz III Piknik Branży Turystycznej. Dotychczasowe imprezy odbywały sie w Bronisławowie. Tym razem branża miała okazję poznać uroki innej częsci Zalewu Sulejowskiego należącej do Powiatu Tomaszowskiego w okolicy tamy.

więcej >>

Paweł Niewiadomski wybrany Wiceprezydentem ECTTA!

2010-05-28

W dniach 27.-28.05. br. w Pradze odbyło się 101. zebranie wszystkich członków Europejskiego Stowarzyszenia Organizatorów i Agentów Turystyki ECTAA. W czasie posiedzenia wybrano nowe władze stowarzyszenia.

      Prezydentem została Pani Irena Georgiewa z Bułgarii a jednym z wiceprezydentów przedstawiciel Polskiej Izby Turystyki – Paweł Niewiadomski: Wiceprezes PIT oraz Wiceprezes Łódzkiego Oddziału PIT.

      W czasie posiedzenia omawiano aktualne problemy europejskiej turystyki a w szczególności skutki i konsekwencje wybuchu wulkanu na Islandii. Dotychczasowe, oszacowane przez ekspertów ECTAA, straty europejskich biur podróży z tego tytułu wynoszą około 800 milionów euro.

więcej >>

Prezentacja i workshop HUNGUEST HOTELS; Zaproszenie

2010-05-20

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765670 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl