>> Aktualności » Strona 48

Noc muzeów w Łodzi!

2010-05-13

więcej >>

Łódzkie na Święcie Wisły! Łódź płynie do Warszawy!

2010-05-13

W dniach 22 – 23 maja 2010 r. w Warszawie odbędzie się Święto Wisły, a wraz z nim Warszawski Piknik Kajakowy. Jest to wodna impreza mająca na celu przywrócenie nabrzeża Wisły jako miejsca spędzania wolnego czasu mieszkańców Warszawy. Odbędzie się ona na Cyplu Czerniakowskim. Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego jest jednym z wystawców, którzy będą promować w tych dniach swój region i jego ofertę turystyczną dla mieszkańców Warszawy.

więcej >>

Jubileuszowa gala w hotelu Ossa!

2010-05-10

 

 

To była impreza godna obchodów 20-lecia Grupy Trip! Uroczysta gala odbyła się w weekend w hotelu Ossa Congress & Spa., który jest Członkiem Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki

Uroczystość stała się okazją do spotkania przyjaciół, klientów oraz pracowników Grupy. Gościnne progi hotelu Ossa odwiedzili dziennikarze, aktorzy, politycy oraz przedstawiciele świata biznesu – dobrzy znajomi po ponad 20 latach współpracy.

więcej >>

Podsumowanie Badań Ruchu Turystycznego w Łodzi i Regionie Łódzkim w 2009 roku; relacja z konferencji

2010-05-06

 

W dniu 29 kwietnia w Hotelu Światowit odbyła się konferencja podsumowująca badania ruchu turystycznego w Łodzi i Regionie Łódzkim, za rok 2009. W konferencji uczestniczyli m.in.: Wicemarszałek Województwa Łódzkiego – Elżbieta Hibner, Wiceprezydent Miasta Łodzi – Wiesława Zewald, Dyrektor Instytutu Geografii Miast i Turyzmu - Profesor Stanisław Liszewski, Dyrektor Biura ROTWŁ Zbigniew Frączyk oraz liczna grupa reprezentantów branży turystycznej, samorządów, uczelni wyższych oraz organizacji pozarządowych pracujących na rzecz turystyki.

więcej >>

Tragedia Narodowa

2010-04-10

      

          W czas żałoby narodowej, w obliczu tragicznej śmierci Prezydenta Rzeczypospolitej Pana Lecha Kaczyńskiego i tak wielu osób, którego towarzyszyły Mu w 70. rocznicę mordu katyńskiego w drodze na miejsce ostatniego spoczynku tysięcy naszych Rodaków. Wyrażamy serdeczny żal i współczucie tym, którzy opłakują śmierć swoich bliskich.
        Strata rzeszy najwyższego szczebla polityków i osób pełniących funkcje ważne dla Państwa Polskiego jest bolesnym uszczerbkiem dla Kraju. Mamy bowiem świadomość, że od nich zależą w niemałej mierze pomyślność społeczeństwa, rozwój gospodarki i stan bliskiej nam turystyki.
Świadomi tej zależności przyłączamy się do wyrażanego coraz powszechniej przekonania, że bolesna dla Kraju strata tylu tak ważnych postaci życia

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716274 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl