>> Aktualności » Strona 52

XVI Międzynarodowe Targi Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR; ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU

2009-12-21

Drodzy Członkowie,

 

W imieniu Zarządu Międzynarodowych Targów Łódzkich oraz Polskiej Izby Turystyki Oddział Łódzki  serdecznie zapraszam do udziału w XVI Międzynarodowych Targach Regiony Turystyczne NA STYKU KULTUR. Impreza odbędzie się w Łodzi w dniach 26 - 28 lutego 2010 roku.

 

więcej >>

Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

2009-12-20

 
Radosnych, Pogodnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
 
oraz
Radości z życia i pracy, z bliskich i przyjaciół oraz wielu sukcesów w Nowym Roku
 
życzy
 
Rada Łódzkiego Oddziału
Polskiej Izby Turystyki
 

więcej >>

III Wigilia łódzkiej branży turystycznej; RELACJA

2009-12-15

Dnia 14.12.2009 w Hotelu Andels Łódź odbyła się  III Wigilia Branży Turystycznej. Po raz kolejny 3 organizacje branży turystycznej działające w województwie łódzkim zorganizowały wspólne świąteczne spotkanie. W Wigilii uczestniczyli Członkowie Łódzkiego Oddziału Polskiej Izby Turystyki, Izby Turystyki Ziemi Łódzkiej oraz Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego oraz zaproszeni goście.

więcej >>

Kurs dla Animatorów w turystyce; Łódź 12-13.12.2009; RELACJA

2009-12-14

Pierwszy łódzki Kurs na Animatora w turystyce zorganizowany przez Polską Izbę Turystyki Oddział Łódzki już za nami. Podczas dwudniowego szkolenia prowadzący zajęcia postarali się w jak największym stopniu zaprezentować i przybliżyć pracę animatora.

Zadowolenie uczestników z udziału w Kursie i ich pozytywne opinie w ankiecie ewaluacyjnej świadczą o tym, że wszystko było w najlepszym porządku.

więcej >>

Odznaka za zasługi dla turystyki na dwudziestolecie PIT

2009-12-11

W niepowtarzalnej przedświątecznej atmosferze bożonarodzeniowej, podczas uroczystego spotkania branży turystycznej, w szczególnie podniosły, ale zarazem miły sercu sposób Adam Giersz, minister Sportu i Turystyki uhonorował jubileusz XX-lecia Polskiej Izby Turystyki przekazując symbolicznie Janowi Korsakowi przyznaną PIT „Odznakę za zasługi dla turystyki”. Z rąk wiceminister Katarzyny Sobierajskiej prezes PIT odebrał także okolicznościowe posłanie do wszystkich członków izby wyrażające uznanie i podziękowanie za wkład i zaangażowanie w rozwój polskiej gospodarki turystycznej.

Jan Korsak odebrał z rąk wiceminister Katarzyny Sobierajskiej i ministra Adama Giersza „Odznakę za zasługi dla turystyki” przyznaną PIT oraz okolicznościowe posłanie do Członków Izby

 

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 765628 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl