>> Aktualności » Strona 57

City Tours?y hitem w Rainbow Tours

2009-05-04

W Rainbow Tours renesans przeżywają obecnie wycieczki autokarowe nastawione na zwiedzanie – tzw. City Tours. Na tle całej dobrze sprzedającej się oferty królują  Paryż, Wiedeń, Włochy z Rzymem oraz Praga. W porównaniu do zeszłorocznych propozycji, te aktualne wzbogacone zostały o jeden dodatkowy nocleg tranzytowy.

więcej >>

Łódź najlepsza na III Festiwalu Promocji Miast i Regionów

2009-04-23

Komiks o Łodzi „City stories” – to najskuteczniejsze polskie wydawnictwo promocyjne – oceniło jury Festiwalu Promocji Miast i Regionów. Co najważniejsze, Łódź poza pochwałami otrzymała czek na realizację kampanii reklamowych za prawie 200 tys. zł.

więcej >>

Życzenie Świąteczne!

2009-04-10

Radosnych i spokojmych
Świąt Wielkanocnych
 
życzy
 
Rada Łódzkiego Oddziału
Polskiej Izby Turystyki

więcej >>

Podpisanie porozumienia między Ministerstwem Spraw Zagranicznych i Polską Izbą Turystyki

2009-04-10


W dniu 08 kwietnia br. Polska Izba Turystyki podpisała z Ministerstwem Spraw Zagranicznych Deklarację o współpracy w zakresie aktywizacji turystyki przyjazdowej  dotyczącą opracowania i wdrożenia nowych zasad voucherowych oraz certyfikacji biur podróży, których klienci ubiegają się o wizy do Polski.

więcej >>

Study Tour "CENTRALNY ŁUK TURYSTYCZNY"- NOWA ATRAKCJA W ŚRODKU POLSKI; 03-04.04.2009 - RELACJA

2009-04-09

Ponad 40 przedstawicieli biur podróży z całej Polski wzięło udział w Study Tour "CENTRALNY ŁUK TURYSTYCZNY"- NOWA ATRAKCJA W ŚRODKU POLSKI. Impreza odbyła się w dniach 03-04.04.2009, organizatorami study tour byli: Łódzki Oddziału Polskiej Izby Turystyki Oddział oraz Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemi Łęczyckiej na zlecenie Kopalni Soli "KŁODAWA" S.A. oraz samorządów uczestniczących w projekcie jakim jest CŁT.

więcej >>

O izbie | Członkowie | Zarząd Oddziału | Aktualności i komunikaty | Oddziały PIT | Galeria | Kontakt
Stronę odwiedzono 716290 razy. Copyright (C) 2008 by keid.pl